Boom Box

Grupa tika izveidota 2004. gada vidū, Kijevā. Tad divi mūziķi, kas darbojās Ukrainā pazīstamās grupās, sāka kopīgi sacerēt mūziku. Pie tam viņi to darīja vairāk sava prieka pēc nekā rēķinoties ar to, ka no tā iznāks kaut kas nopietns.

Kad radās jautājums par papildu instrumentu piesaistīšanu, vokālists Andrejs Hlivņuks un ģitārists Andrejs „Муха” („Muša”) Samoilo nesāka savākt plašu sastāvu, bet piedāvāja kopīgi paeksperimentēt dīdžejam, pazīstamam skreča meistaram, Vaļikam Matijukam. Jau pirmajā mēģinājumā Vaļika bīti un skreči kļuva par neatņemamu sastāvdaļu melodiskajai un tajā pašā laikā aizraujošai BOOMBOX mūzikai.

Grupa tika savākta Kijevā, bet visi tās dalībnieki ir dzimuši dažādās pilsētās: Andrejs Hlivņuks (vokals, teksti) ir no Čerkasas, Andrejs „Муха” („Muša”) Samoilo (ģitāra) ir no Luckas, bet Valentīns „Vaļiks” Matijuks (dīdžejs) – no Novovolinskas. Materiālu pirmajam albumam muzikanti sacerēja un ierakstīja diezgan ātri, tomēr grupas menedžeri nesteidzās ar debijas albuma laišanu klajā. Tā vietā BOOMBOX izlēma par interesantu soli: viņi neturēja sveci zem pūra, bet tieši otrādi, – sāka aktīvi dāvināt neizdotā albuma melnos ierakstus visiem saviem paziņām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *