LAURENT WOLF

Leģendārā Garnjē vārdabrālim agrāk vai vēlāk bija sevi jāpiesaka. Kaut arī slavas virsotnes, kas izpaudās kā pirmās vietas reitingu tabulās par ierakstu „No stress”, viņš sasniedza tikai septiņus gadus pēc aktīvas muzikālās darbības uzsākšanas, Lorēns sevi par apvainotu neuzskata.

Jau 12 gadu vecumā viņu varēja atrast tikai vecāku mājas, kas atradās Mantes-la-Jolie rajonā Parīzē, pagrabā vai guļamistabā, kur viņš nodarbojās ar dīdžeja prasmju slīpēšanu disku miksēšanā.

Lorēna pirmā profesionālā pieredze bija seti Orgevālas klubos, kas ātri vien pārvērtās par rezidēšanu pazīstamajā „Queen”. 1995. gada „House Train” sekoja „Saxo” un „Calinda” (no Lorēna pirmā solo diska „Sunshine Paradise”, kas iekaroja starptautiskās publikas uzmanību).

Pēc aptuveni 250 tūkstošiem izpārdotu disku, Vulfs tika nosaukts par uzlecošu starptautiskās elektroniskās mūzikas skatuves zvaigzni. Tad arī sāka rasties uzaicinājumi uzstāties gan uz Eiropas, gan pasaules līmeņa skatuvēm. 2004. gadā divas kompilācijas, kuras bija radījis šis franču tīrradnis, saucās „Positive Energy” un „Afro Dynamic”. Jau kā vispāratzīts klubu skatuvju varonis, Lorēns 2006. gadā izlaiž ierakstu „Hollyworld”, pēc kura nākšanas klajā nevienam vairs nav jāpārprasa viņa vārds divreiz. Viņš ir superzvaigzne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *