Rīgas klubi

Ikviens īstens ballētājs zina, ka Rīgā ir atrodami daudz un dažādi klubi, lielākā daļa cilvēku apgalvo, ka Rīgā pat esot pārāk daudz klubi, taču izvēles iespējas līdz ar to ir milzīgas.

Lielākā daļa Rīgas klubu parasti tiek sadalīto pēc populārākajiem un pēc konkrētā tipāža, kas attiecīgi dodas uz izvēlēto klubu. Viens no iecienītākajiem klubiem Rīgā ir „Just”, taču jāņem vērā, ka šeit parasti apgrozās liela daļa pārāk sakrāsojušās meiteņu, kuras tā vien dara, kā tikai uzņem „selfijus”. Protams, ka tieši „Just” ir iecienīts ne tikai dēļ meitenēm, bet arī dēļ mūzikas un cilvēkiem, kas šeit apgrozās. Ja paprasīsiet kādām meitenēm vēlā piektdienas vakarā, uz kuru klubu tās dosies, tad visticamāk viņu atbilde būs īsa un konkrēta : „Just”

Aizvien populārāks kļūst „CoyoteFly” un ja kādam nejaušam garāmgājējam pajautāsiet, vai viņi zina par šāda kluba eksistenci, tad Jums visticamāk būs viennozīmīgs : „JĀ!” Tomēr jāņem vērā, ka šajā klubā parasti ir lielas un garas rindas, lai vispār tiktu iekšā, pie tam stāvot rindā Jūs redzēsiet, kā daudz mazgadīgu meiteņu centīsies tikt iekšā bez dokumentiem – uzsmaidot apsargam, tādējādi daudzi tiek saniknoti, jo rindā ir jāstāv pietiekami ilgi. Mūzika šeit ir laba un apmeklējums milzīgs, tieši tāpat, šeit ļoti bieži parādās slaveni mūziķi un dažādi izpildītāji, līdz ar to, par garlaicību šeit varat neuztraukties.

Tāpat ļoti populārs klubs Rīgā ir „Piens”, šeit parasti nāk hipsteri un dažāda veida mākslinieki, jo mūzika šajā klubā parasti ir ļoti savdabīga un grūti to salīdzināt ar kluba mūziku, tomēr šis klubs ir ļoti pieprasīts un uz turieni joprojām dodas liela daļa jauniešu, līdz ar to, šeit var ieraudzīt daudz mākslinieku un slavenu mūziķu sejas.

„LaRocca” – Par šo klubu tiek runāts aizvien mazāk, tomēr tas joprojām ir cilvēku pieprasīts un tajā vienmēr notiek trakulīgas ballītes, tomēr jāņem vērā, ka šeit aptuveni 90% no visiem ballētājiem būs krievvalodīgie. Tomēr „LaRocca” vienmēr izcēlusies ar savām lielajām zālēm, kurās pastāvīgi skan mūzikas, kas vienmēr liks izstaipīt kājas un brīžiem pat dziedāt līdzi, tāpat arī klubs neatrodas Vecrīgas sirdī, bet gan uz brīvības ielas, bet tas nemaina faktu, ka liela daļa cilvēku to joprojām apmeklē un nav nekādu šaubu, ka turpinās to apmeklēt arī nākotnē.

„Kaļķu vārti” – šis pavisam noteikti ir viens no latviešu iecienītākajiem klubiem, kuriem patīk jaunāko hītu mūzika, par visu ir padomāts, un vietas pietiek ļoti daudz cilvēkiem. Tieši to pašu var teikt arī pat atmosfēru, cilvēki parasti šajā vietā ir ļoti draudzīgi, liels pluss ir tāds, ka cilvēki šo vietu apmeklē galvenokārt dēļ superīgās mūzikas un labās cilvēku atmosfēras.

„Ezītis Miglā” – Ļoti iecienīta vieta jauniešu vidū. Klubā parasti apgrozās jaunieši, kuri atnāk un parunā par dzīvi, vasarā šī vieta ir ļoti patīkama ar savu atmosfēru, jo brīžiem liekas, ka tas nemaz nav klubs, bet ļoti superīga kafejnīca, kurā vari pasūtīt pie galdiņa un strādāt savas lietas. Mūzikas šeit ir samērā laba, protams, ka šeit neskanēs „LaRocca” super hīti, taču par mūziku šeit nevajadzētu uztraukties. Šo vietu bieži vien ieciena, pirms došanās uz populārākajiem klubiem, taču daudzi šo vietu augstu vērtē un negrasās doties nekur citur, kā palikt tur pat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *