TIMATI

Jūs domājat, ka daudz zināt par Timati? Tik spilgta mākslinieka dzīve ir pilna ar interesantiem momentiem par kuriem ir vērts pastāstīt. Tomēr pirmkārt, īsteniem Timati daiļrades cienītajiem ir sīki jāzina viņa biogrāfija.

Īstais zvaigznes vārds ir Timurs Junusovs. Viņš ir dzimis Maskavā, 1983. gada 15. augustā. Pēc zodiaka zīmes Timati ir lauva, kas arī atspoguļojas viņa raksturā. Mākslinieks ir uzstājīgs un draiskulīgi izaicinošs kā īsts plēsējs! Timurs nav vienīgais bērns ģimenē. Viņam ir jaunākais brālis Artjoms.

Jūs pazīstat Timati pēc viņa mākslinieciskās darbības, pēc kaifīgām un aizraujošām dziesmām, bet paralēli tam zvaigzne vēl nodarbojas ar biznesu. Kopā ar līdzdibinātājiem viņam pieder klubs „Black Club”, restorāns „Black October”, kā arī apģērbu līnija ar viņa personīgo zīmolu – „Black Star by TIMATI”. Hip-hopa zvaigznes ceļš uz slavu un tautas mīlestību nebija vienkāršs. Viss sakās ar projektu VIP 77 (Tima, Pašu, Valters, Deema, Uļa), kuru jūs noteikti atceraties pēc hītiem: „Фиеста”, „Мне нужен ты один”. Tomēr īstā popularitāte pie Timas atnāca pēc „Zvaigžņu fabrikas – 4”. Tieši tur izveidojās „БАНДА” (Tima, Kočetkova Anastasija, Ratmirs Šiškovs, Dominiks Džokers). Jauniešu enerģijas resursi neizsīka arī pēc ZF-4, un 2004. gadā iznāca viņu pirmais albums „Новые люди”. Daudzas no šīs plates dziesmām (tādas kā „Новые люди”, „Плачут небеса”, „Ты нужна мне” un „Банда”) joprojām tiek spēlētas televīzijas kanālos un radiostacijās.

Fanus pārsteidza Timati aktiera spējas, un viņa lomas filmās „Жара” („Tveice”) un serialā „Клуб” („Klubs”) ir vēl viens apliecinājums, ka viņš kā īsts talants, ir talantīgs visā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *