TOKIO, RUSSIA

Grupa „TOKIO” pirmo reizi sevi pieteica festivālā „Maksidroom-2003”. Tur šī grupa saņēma titulu „Gada galvenais muzikālais atklājums”. Savukārt viņu kompozīcijas „Zvezda”, „Sneg” un „Serdce” pārliecinoši turējās hitparāžu virsotnēs. 

Par viņiem

„Tas, ko viņi kopā sanākuši dara, ir mūsdienīgs un oriģināls. Konkrēti definēt „TOKIO” izvēlēto mūzikas stilu ir ļoti grūti. Pastāvīgi eksperimentējot, viņi saliek savu muzikālo „lego” no visa labākā, kas ir ticis radīts divdesmitajā gadsimtā. Popu, panku, roku un elektronisko mūziku grupa ”TOKIO” apvieno ar īpašu nosaukumu — ekstremālais pops. Jau ir ierakstīts viņu debijas albums. Puse no skaņu plates — Jaroslava Malova dziesmas, kuras viņš uzrakstīja līdz brīdim, kad grupa „TOKIO” vēl nebija izveidojusies līdz galam. Pārējās dziesmas tika radītas, pateicoties kolektīvām pūlēm.”

„Ar katru jaunu albumu grupa „TOKIO” gatavojas mainīt mūzikas virzienu un paspēlēties ar žanriem.”

„Grupa „TOKIO”, pretēji gaidītajam,  nekāda ziņā nav saistīta ne ar Japānu, ne ar tanku poēzijas klasiku, ne ar Edo ēru. Vienīgais japāniskais, ar ko šī jaunā un vairāk nekā dīvainā kolektīva dalībniekiem ir kāda darīšana, ir sakē. Grupa „TOKIO” ir elektriski impulsi, kas skrien pa jūsu artērijām un urbjas smadzenītēs.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *