VINTAGE, RUSSIA

VINTAGE – ir vairāk nekā mūzika. VINTAGE – tas ir viss, kas ar mums saistīts un viss kas atrodas mums apkārt. Tā ir mūsu personīgā impērija, kur viss notiks ne pēc noteikumiem, bet gan saskaņā ar izņēmumiem, – tā par sevi saka Anna Pļetņeva un Aleksejs Romanofs. Pilnībā atbilstoši izvēlētajam nosaukumam, grupa VINTAGE ir kļuvusi par katra tās dalībnieka, kur katrs no viņiem jau ir labi pazīstams mūzikas biznesā, esošās pieredzes oriģinālu interpretāciju.

Anna Pļetņeva ir pazīstama klausītajiem ar darbu trio „Лицей”. Neapšaubāms talants, izcilas vokālās spējas, izmeklēta muzikālā gaume, stila izjūta un mākslinieciskā intuīcija bija noteicošie faktori viņas centieniem būt pirmajai visā. Savas grupas izveidošana bija loģisks turpinājums dziedātājas muzikālajai karjerai.

Aleksejs Romanofs – bijušais kolektīva „Амега” solists, ir pazīstams arī kā komponists un autors dziesmām, kuras izpilda Alsu, Juļa Savičeva, grupa „Непара” un citi populāri mākslinieki. Trešā grupas VINTAGE dalībniece ir dejotāja Mija – pati noslēpumaināka un neparastākā šī projekta soliste. Meitene nerunā, bet viņai ir absolūtā dzirde, ritma izjūta un neparasts plastiskums. Mijas unikalitāte slēpjas viņas mākā izpildīt dziesmu kustību un dejas valodā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *